Program

SPORTOWE PÓŁKOLONIE LATO 2023

Troska o bezpieczeństwo Naszych Uczestników zawsze była i będzie dla nas priorytetem.

Nasze zajęcia sportowe realizowane są w zgodzie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Półkolonie sportowe to autorski program Naszego Zespołu. Nasi wychowawcy , nauczyciele WF przygotowali dla Uczestników zajęcia o charakterze sportowym podzielone na bloki tematyczne.

 

 699 zł – Cena za 5-dniowy turnus.

• Zapraszamy Dzieci w wieku od 5 do 13 lat
• Program naszych zajęć realizowany jest w CKFiS UP przy ul. Głębokiej 31  w Lublinie https://up.lublin.pl/uslugi/centrum-kultury-fizycznej-i-sportu/
• Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00 (Do naszej świetlicy zapraszamy już od godziny 7:00)
• W trakcie dnia przewidziane są dwa posiłki :
– II śniadanie
– Obiad
• Wszystkie posiłki przygotowane są przez Bistro Imbir ul. Akademicka 15 http://imbir-lublin.pl/menu/

Każdy z uczestników w trakcie trwania turnusu podlega imiennemu ubezpieczeniu NNW

 

Program sportowych półkolonii LATO 2023

 

PŁYWANIE

Zajęcia na pływalni prowadzone przez wychowawców, instruktorów na co dzień pracujących w szkole pływania Delfin http://plywaniedelfin.pl
• Nauka i doskonalenie wszystkich stylów pływackich
• Elementy nurkowania
• Gry i zabawy w wodzie

 

SKY PARK OLIMP – ŚCIANKI WSPINACZKOWE 

Sky Park to najnowsza sala ze ściankami wspinaczkowymi w Lublinie. Ogólna powierzchnia lokalu to prawie 1000 m2.http://skypark.net.pl/olimp

-Strefa FunClimb o powierzchni ściany około 101 m2 przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży oraz osób stawiających pierwsze kroki na ściance. Wysokość ścianek wynosi 6 metrów. Strefa ta posiada 11 stanowisk z autoasekuracją TruBlue. Panele mają atrakcyjny wygląd z ukierunkowaniem na formy zabawowe dla dzieci: wspinaczka na czas z elektroniczymi stoperami, dziury w serze, gąsienica, zacięcie książkowe z literkami, drzewo z lianą, safari, tryby, plaster miodu oraz przeszklona ściana.

-Strefa ścianki wspinaczkowej z liną ma wysokość około 7 metrów. Ścianka posiada 6 stanowisk do wspinania.

 

WYCIECZKA ROWEROWA – MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

Rower to jeden z najlepszych znanych Nam środków lokomocji , oprócz przyjemności wynikającej z samej jazdy stawiamy również na walory edukacyjne.https://mosir.lublin.pl/obiekty/miasteczko-ruchu-drogowego/
• Zapoznanie z zasadami bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym
• Znaczenie znaków drogowych poziomych i pionowych
• Prawidłowa sygnalizacja manewrów drogowych
• Zasady obowiązujące na ścieżkach rowerowych

 

PARK AVIA – KOMPLEKS BASENÓW ZEWNĘTRZNYCH

Dzień spędzony na otwartych basenach Parku Avia w Świdniku Park Avia – kompleks sportowo rekreacyjny w Świdniku – Baseny zewnętrzne, wewnętrzne, strefa sportu i relaksu (Saunarium). Park Avia to nowoczesny obiekt sportowy oddany do użytku w roku 2020. Liczne atrakcje wodne sprawią , że na twarzach Naszych Uczestników na długo pojawi się uśmiech.

 

CINEMA CITY – SEANS FILMOWY
Cinema City Lublin Plaza Repertuar kina Cinema City Lublin – Plaza (cinema-city.pl) składa się z 8 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 1 500 widzów. Wszystkie sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i wygodne fotele kinowe.

 

GRY ZESPOŁOWE I ZABAWY RUCHOWE

Nasi Wychowawcy – Nauczyciele WF przygotowali dla naszych uczestników zajęcia oparte na różnorodnych zestawach ćwiczeń i zabaw ruchowych pozwalających poznać zasady rywalizacji w popularnych grach zespołowych.

 

 

 

 

 

 

Ramowy program zajęć może ulec zmianie ze względu na panujące warunki atmosferyczne i epidemiologiczne. Mamy jednak bardzo dużo alternatywnych pomysłów na aktywnie spędzony czas.

 

 

Nasze półkolonie zgłoszone są i podlegają nadzorowi Kuratorium Oświaty w Lublinie. Zajęcia odbywają się w przeznaczonych do tego celu miejscach, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wymagania sanitarno – higieniczne, a opiekę nad dziećmi sprawuje w pełni wykwalifikowana kadra.

 

 

Na wszelkie pytania lub wątpliwości chętnie odpowiemy drogą mailową lub poprzez kontakt telefoniczny.