O nas

Uwielbiamy swoją pracę, a zdobyte przez lata doświadczenie chętnie przekazujemy naszym podopiecznym. Uczymy z pasją, gwarantujemy dobrą zabawę i uśmiech na twarzy dziecka.

Magdalena Mokicka 

nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, sędzia okręgowy pływania, ratownik WOPR i wychowawca kolonijny a przede wszystkim wspaniała mama 9-letniego Adasia. Wielokrotna drużynowa Mistrzyni Polski Szkół Wyższych. Magda swoją przygodę z nauką pływania rozpoczęła w Szkole Pływania Delfin, w której jako instruktor spełnia się do dzisiaj. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do życia, której praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji i energii do działania.

Karol Bracław 

absolwent Politechniki Lubelskiej, instruktor pływania, sternik motorowodny, sędzia okręgowy pływania, ratownik WOPR i wychowawca kolonijny. Miłośnik wypraw rowerowych, finalista Mistrzostw Polski w pływaniu, były zawodnik Skarpy Lublin. Karol to Nasz kolejny wychowawca który z powodzeniem i pasją realizuje się zawodowo w Szkole Pływania Delfin. Praca z dziećmi to dla niego wielka przyjemność. Każde zajęcia które prowadzi stają się dla Naszych małych pływaków prawdziwą przygodą.

Martyna Woźniak

nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania,instruktor Fitness, sędzia okręgowy pływania, ratownik WOPR i wychowawca kolonijny. Martyna to wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz kilkunasto-krotna rekordzistka Polski. Szczęśliwa mama Dominika i Ani. Pasjonuje ją praca z dziećmi, którą dzieli się jako instruktor w Szkole Pływania Delfin. Zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje swoim wychowankom. Charakteryzuje ją optymizm i cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów.

Magda Kozak-Szynklarz

nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej, instruktor fitness i aquafitness oraz wychowawca kolonijny. Magda na co dzień łączy pracę w Szkole Pływania Delfin z pełnieniem funkcji wspaniałej mamy 12-letniego Pawełka. Jest to kolejny wychowawca w naszym Zespole którego znakiem rozpoznawczym jest uśmiech i świetny kontakt z dziećmi.

Kamil Stolarczyk 

Były zawodnik Wodnika Radom,absolwent filologii angielskiej Instruktor pływania , ratownik Nasz młody i wielki sercem instruktor , niemalże rozchwytywany przez dzieciaki , z ogromną wiedzą pływacką i z dużym wyczuciem , co procentuje zwłaszcza przy indywidualizacji zajęć . Kamil pięknie wkomponował się w nasz zgrany zespół . No cóż , mamy szczęście do ludzi ! 🙂